תמונת מופע: קולך השמיעי - התזמורת אנדלוסית אשדוד

קולך השמיעי - מקהלת נשים אנדלוסית ממרוקו ומישראל - התזמורת אנדלוסית אשדוד

מוזיקה
המשכן למוסיקה ואומנויות רעננה-אולם מופעים מסומן (מפת הגעה)
רביעי, 13 נובמבר 2019 20:30
משך 90 דקות
מחיר 99 עד 119 ₪

פרטי ההצגה

.  לראשונה ולכבוד קונצרט זה הקימו  אנסמבל של מקהלת נשים בהשתתפות נשים חברות מקהלה ממרוקו ומישראל אשר ישירו יחדיו מתוך השירה האנדלוסית והפיוט בסגנונות שונים, בעברית וערבית. מישראל יתארחו הרכב של נשים המכירות ואוהבות את הפיוט העברי וביניהן הסולניות שיר יפרח, יהלה לחמיש. 

ממרוקו יתארחו הרכב של נשים החברות במקהלה אנדלוסית קלאסית בקזבלנקה וביניהן זמרת צעירה ומוכשרת המגיעה לראשונה ומתמחה בעיקר בשירת ה" אלא" ובשירת "המלחון". בנוסף נארח כנגן וכשותף בבניית התכנית את אחד המוזיקאים המוכשרים והבולטים כיום במרוקו, כוכב עולה במוזיקה האנדלוסית הקלאסית.

סולניות: שיר יפרח, יהלה לחמיש

מנצחת: סיון אלבו-בן חור

בקונצרט זה נעסוק במסורת שירת הנשים ונביא אל הבמה את ייחודה ועוצמתה של השירה הנשית.  במסורת האנדלוסית שירת הנשים היא עתיקת יומין ועברה בדורות מאם לבת ולה חלק חשוב ביצירה, ברפרטואר ובשימור. לראשונה ולכבוד קונצרט זה הוקם אנסמבל של מקהלת נשים ממרוקו ומישראל אשר ישירו יחדיו מתוך השירה האנדלוסית והפיוט בסגנונות שונים, בעברית וערבית. נארח את הסולניות המוכשרות שיר יפרח, יהלה לחמיש וממרוקו נארח הרכב של נשים ממקהלה אנדלוסית קלאסית בקזבלנקה וביניהן זמרת צעירה ומוכשרת המגיעה לראשונה ומתמחה בעיקר בשירת ה" אלא" ובשירת ה"המלחון". בנוסף נארח את אחד המוסיקאים המוכשרים והבולטים כיום במרוקו, כוכב עולה במוסיקה האנדלוסית הקלאסית, מורה ומנהל מוסיקלי של תזמורת אנדלוסית.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים