תמונת מופע: לייט נייט | Late Night

לייט נייט | Late Night

קולנוע
היכל התרבות יד-לבנים רעננה
שני, 24 יוני 2019 19:30
משך 115 דקות
מחיר 65 עד 72 ₪

פרטי ההצגה

לייט נייט | Late Night

פסטיבל סאנדנס 2019

קת'רין (אמה ת'ומפסון) היא המנחה האגדית של תוכנית לייט נייט מוכרת, בראשה היא עומדת כבר עשרות שנים. התוכנית היא כל חייה, ולכן היא מופתעת לגלות שהיא נתפסת כמישהי מיושנת שלא מפרגנת לנשים אחרות, ושמנהלת הערוץ מתכננת להחליף אותה. קת'רין מבינה שעליה לגוון ולרענן את צוות הכותבים שלה, שמורכב כולו מגברים לבנים, ובהחלטה של רגע היא שוכרת את מולי – צעירה ממוצא הודי עם אפס נסיון בתחום הקומדיה, אבל עם המון המון מוטיבציה. החיבור הראשוני בין השתיים -  קת'רין הקשוחה והמנוכרת ומולי האנרגטית והנדחפת – הוא במילה אחת: קטסטרופה. אבל יכול להיות שכל אחת מהן היא בדיוק מה שהשנייה צריכה?

"לייט נייט" היא קומדיה מצחיקה ומרגשת בכיכובן של אמה תומפסון האהובה ומינדי קלינג, אחת הכותבות הקומיות המצליחות בשנים האחרונות בהוליווד. עם תסריט חד וחכם ומשחק נפלא של הכוכבות הראשיות, זהו סרט מלא הומור וכיף, שיוציא אתכם.ן מהאולם שמחים, ואולי אפילו קצת אופטימיים...

בימוי: נישה גנטרה
משחק: אמה תומפסון, מינדי קלינג, ג'ון לית'גו

19:30 - הרצאה לפני הסרט בנושא : קונפליקטים העולים מתוך הסרט כמו שוביניזם, אייג'יזם, פיסי-חופש יצירתי, יחסי כוכב-כותבים ולהראות איפה כתיבה בלייט נייט ישראלי דומה / שונה ממה שעולה. 

מרצה: יובל פרידמן - תסריטאי קולנוע וטלוויזיה ישראלי (חלומות בהקיציס,ארץ נהדרת,היהודים באים,יאצפן ועוד...)

20:30 - הקרנת הסרט. אורך הסרט כ -100 דקות ,ארה"ב ,תרגום לעברית.

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים