תמונת מופע: קול המלאכים

קול המלאכים

היכל התרבות יד-לבנים רעננה
שבת, 30 מרץ 2019 21:00
משך 60 דקות
מחיר 49 ₪

פרטי ההצגה

סיפורה של מקהלת ילדים שפוגשת ילדים עם תסמונת דאון ויחד מקימים להקה משותפת ומופיעים להפצת האור.

בכיכובם של המלאכים - ילדים עם תסמונת דאון ובניצוחו של המוזיקאי ישראל כסיף ונגנים.

תקציר העלילה: החזרה הגנרלית של מקהלת הילדים מתחילה ורוני מאחרת מכיוון שצריכה לשמור על אחותה שלי, ילדה עם תסמונת דאון. למרות המבוכה רוני מחליטה לקחת את אחותה לחזרה ומבקשת שתתנהג יפה. במהלך החזרה נוצרת מצוקה, הכוראוגראפית חולה ואין מי שיצור תנועות לשירים. שלי מציעה את עצמה והתוצאה משמחת את הילדים שנשבים בקסמה ומזמינים אותה להצטרף אליהם למקהלה. שלי מזמינה את חבריה סיוון, שני ודניאל המתופף להצטרף אליהם ויחד הם כותבים את השיר ״קול המלאכים״ ויוצאים למסע הופעות להפצת האור.

השירים במופע: לב חופשי (מוקי), ברוש (אריאל זילבר), תמיד חלמתי (אליעד נחום) אמת בצבע (חמוטל בן זאב), קול המלאכים (ישראל כסיף), מחוזקים לעולם (אברהם טל)

משתתפים: המלאכים - שלי ראובן, סיוון אלמוגי, שני שדות, דניאל מוזס (תופים), להקת קול הגרוב, ישראל כסיף ונגנים. (5 ילדי תסמונת דאון, 15 ילדי מקהלת קול הגרוב, 3 נגנים.)

בימוי: אירינה שולמן | ליהוק: שירה רונן (מנכ"לית עמותת תסמותק) | מפיקה יוצרת: דפני עופר

ישראל כסיף מלחין ומפיק מוזיקלי ודפני עופר אמנית רב תחומית, יוצרת ומפיקת תוכן.

זה התחיל בחלום לחבר ילדים עם צרכים מיוחדים למוזיקה, לראות את הניסים שמחוללת המוזיקה, את השמחה, ההנאה והתרחבות שהיא מביאה לחייהם. התאהבנו בילדי התסמותק שפגשנו והתחלנו לפעול ולהשקיע בפעילות מוזיקלית עבורם.

תוך זמן קצר נולד הרעיון להקים מרכז שבו ישתלבו עשייה מוזיקלית, האהבה לילדים והניסיון המקצועי העשיר שלנו, בהפקות ובעבודה עם ילדים.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים