תמונת מופע: הצגה בשיתוף הילדים-האוסף הכי הכי / תאטרון הקרון

הצגה בשיתוף הילדים-האוסף הכי הכי / תאטרון הקרון

ילדים
המשכן למוסיקה ואומנויות רעננה-אולם מופעים מסומן (מפת הגעה)
שבת, 15 פברואר 2020 11:00
משך 60 דקות
מחיר 45 עד 50 ₪

פרטי ההצגה

יהונתן מזמין את המבקרים להתרשם מהאוספים הפרטיים שלו, חפצים פשוטים ובלתי נדירים - אוסף עלים, אוסף עננים, אוסף מים ואדמה...
הוא יוצר עושר של התרחשויות בימתיות העוקבות אחר מחזור העונות והחיים.

הילדים והוריהם עוזרים לאוסף העננים להמריא שוב עם הרוח, עוזרים למים הזורמים להמשיך בדרכם כשהם משיטים בהם סירות קטנות (באמת!!), ממתינים לנשירת עלה בסתיו, ועוד.

הקהל הוא שותף פעיל וביחד הם בוראים עולמות רגישים של קסם ושעשוע, של חוויות ראשוניות ואוספי-ילדות. החוויה מזמינה את קהל הילדים וההורים ומשלבת צפייה והתנסות. 

ההצגה זכתה בפרס "חביבת הקהל" ובפרס "הרעיון" במסגרת פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2007

מן הביקורות

מבין ההצגות שראיתי בפסטיבל התעלתה הצגה זו לעניות דעתי מעל כל האחרות לדרגת יצירה אומנותית ומקצועית פורצת גבולות... הקהל הופך למרכיב חיוני ובלתי נפרד מהחלל, הן ברמה הדיאלוג הן בנוכחותו הפיזית... התיאטרון של יהונתן בן חיים יוצר עולם בעל מציאות פנימית משלו, ועוקף ללא מאמץ את כל הקלישאות הסגנוניות ולא רק של תיאטרוני הילדים. תיאטרון שהבשלות והעמקות היא תווי ההיכר שלו והוא מתקשר עם קהלו בשפה תיאטרונית מקורית ומעניינת. חיים נגיד, אתר "הבמה"

ההפקה הקסומה ביותר בפסטיבל היא "האוסף הכי הכי" ... יותר מכל מתייחד המופע באופן המושלם שבו הוא מפעיל את הקהל – לא בצורה המונית ודוחה, אלא בהפיכתם לשותפים מלאים במופע הבימתי... בעיניי ההצגה הזאת היא נכס תרבותי ייחודי וכל מי שרוצה לרפא את נפשו הדוויה, ראוי שיפרגן לעצמו ביקור קטן במוזיאון החי של בן חיים המשרה קסם מיוחד על גדולים ועל קטנטנים כאחד. שי בר יעקב, "ידיעות אחרונות"

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים