תמונת מופע: אהבה מריקוד ראשון

אהבה מריקוד ראשון

קולנוע
היכל התרבות יד-לבנים רעננה
שני, 19 נובמבר 2018 19:30
משך 115 דקות
מחיר 55 עד 72 ₪

פרטי ההצגה

כש״ליידי״ סנדרה אבוט מגלה שבעלה מזה 40 שנה מנהל רומן מהצד עם חברתה הטובה ביותר, היא נמלטת מחייה הבורגנים, ומביתה המפואר אל בית אחותה, ביף, אותה היא לא ראתה כבר שנים רבות. השתיים שונות האחת מהשניה.  סנדרה המרובעת נדהמת לגלות שאחותה יוצאת לדייטים, רוקדת בקבוצה במועדון הקהילה, והשיא נגיע בדמות החבר הטוב ביותר שלה, שהוא, איך להגיד... אינסטלטור.סנדרה עדיין מאוהבת בבעלה ולא מסוגלת להתנתק מחייה הקודמים, אך שיחת טלפון מבעלה שמספר לה בהתרגשות שמסמכי הגירושין מוכנים והוא עובר לגור עם חברתו החדשה מבשרים לה שאין ברירה והיא חייבת לקחת את עצמה בידיים. עם קצת עזרה מאחותה, שלא בוחלת בנקיטת תחבולות שונות, היא מוצאת את עצמה יוצאת לדייט ראשון ורוקדת ריקוד בצמוד לאינסטלטור, שבמהרה מתגלה כמחזר רומנטי, אדם מקסים שכמותו עוד לא הכירה.החיים נראים לפתע יפים ומלאי עניין, ואף על פי שהבת שלה לא מבינה למה היא לא מנסה לחזור לאבא שמעד ״מעידה קטנה״, ולהתקרב מחדש למשפחה הישנה ולנכד האהוב, סנדרה מגלה שהיא חייתה בתוך עולם סגור ומשעמם עד היום. הלהקה של המועדון מוזמנת לתחרות ריקודים ברומא, והשמיים הם הגבול. אבל אז החיים מכינים לסנדרה הפתעה מכיוון לא צפוי, שעשויה לשנות את החיים בשנית ולגרום לה לחזור לחייה הישנים.

במאי: ריצ׳רד לונקריין – זוכה פרס האמי (ווימבלדון, ניו-יורק סיפור אהבה, האחד והיחיד, הבית באומבריה) תסריט: מג לאונרד, ניק מורקרופט

בכיכובם של: המועמדת לאוסקר אימלדה סטונטון (שקספיר מאוהב, הארי פוטר ומסדר הפוניקס), טימותי ספאל (מר טרנר – זוכה בפרס השחקן הטוב ביותר פסטיבל קאן, מועמד ל- 2 פרסי BAFTA), סיליה אימרי (מלון מריגולד האקזוטי), ג׳ואנה למליי (הזאב מוול סטריט).

19.30 - הרצאה לפני הסרט בנושא: אהבה ושברון לב בחיים .מרצה: ענת זפרני.

20.30 - תחלית הסרט. אורך הסרט כ -  111 דקות .בריטניה תרגום לעברית .

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים